BIEG WIOSNY 2009

W tegorocznym biegu wzięło udział 52 biegaczy.

Zawodnicy biegli w sześciu grupach- oto zwycięzcy:

Grupa I- dziewczęta ze szkoły podstawowej (2,25 km): I- Monika Skłodowska (11:44), II- Paulina Długoborska, III- Ewelina Kaliś,
IV- Anna Szydlik, V- Paulina Podbielska.

Grupa II- chłopcy ze szkoły podstawowej (2,25 km): I- Tomasz Szymański (9,54), II- Krzysztof Wyszomirski, III- Piotr Chlubicki,
IV- Kamil Turos, V- Tomasz Sarnowski, VI- Sebastian Dybaś, VII- Daniel Krupa, VIII- Mateusz Jasionowski,
IX- Adam Raźniak, X- Krzysztof Nienałtowski, XI- Mateusz Nienałtowski, XII- Mariusz Niemira, XIII- Łukasz Rybakiewicz.

Grupa III- dziewczęta z gimnazjum (2,25 km): I- Paulina Siwek (Małkinia) (9,21), II- Paulina Boratyńska (10,10), III- Karolina Gaś (11,13),
IV- Marta Skłodowska, V- Agnieszka Skłodowska, VI- Marta Dzieniszewska, VII- Maja Marcia, VIII- Asia Sarnowska,
IX- XIV: Melania Rybakiewicz, Aleksandra Knajp, Katarzyna Rytel, Katarzyna Dębek, Urszula Uścińska, Milena Nienałtowska, Katarzyna Adamska.

Grupa IV- kobiety (2,25 km): I- Martyna Kruk.

Grupa V- chłopcy z gimnazjum (4 km): I- Kamil Wileński (16:51), II- Mateusz Śpiewakowski (17:28), III- Janusz Dmochowski (18:58),
IV- Damian Rukat, V- Piotr Świerżyński, VI- Hubert Śpiewakowski, VII- X- Adam Niemira, Wojciech Suchodolski, Cezary Drozd,
XI- Damian Szymański, XII- Maciej Długołęcki, XIII- Tomasz Rostkowski, XIV- Wojciech Wojciechowski, XV- Łkasz Jaworski.

Grupa VI- mężczyźni (4km): I- Rafał Siwek (Małkinia) czas: 16:37, II- Rafał Drewnowski (17:45), III- Kamil Raźniak,
IV- Marcin Kruk, V- Marcin Jaworski, V- Marcin Raźniak, VI- VII- Grzegorz Wasil, Sławomir Długołęcki.

 

Najmłodszym uczestnikiem biegu był Adaś Raźniak, najstarszym- pan Sławomir Długołęcki.

Oto kilka zdjęć z trasy biegu:


BIEG WIOSNY 2008

W ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega", 17 maja 2008r. odbył sie Bieg Wiosny.

Organizatorem akcji był pan wójt J. Rostkowski oraz UKL "Kontra" z Zarąb Kościelnych.

W biegu wzięło udział 28 zawodników.

Trasa dla dzieci ze szkoły podstawowej i dziewcząt z gimnazjum była krótsza- 2,7 km.
Dorośli i chłopcy z gimnazjum przebiegli trasę dłuższą- ok. 4,5 km.

Zawodnicy podzieleni byli na grupy wiekowe.

 

Oto miejsca zdobyte w poszczególnych grupach:

 

I. Szkoła Podstawowa- Dziewczęta:

  1. Paulina Boratyńska,

  2. Agnieszka Skłodowska

  3. Katarzyna Dębek

  4. Urszula Uścińska

  5. Aleksandra Knajp

  6. Paulina Długoborska

  7. Klaudia Niemira

  8. Milena Rybakiewicz

 

II. Szkoła Podstawowa- Chłopcy:

  1. Krzysztof Wyszomierski

  2. Adam Raźniak

 

III. Gimnazjum- Dziewczęta:

  1. Sylwia Kaliś

  2. Katarzyna Jankowska

  3. Anna Rybakiewicz

  4. Aleksandara Dąbkowska

  5. Monika Bilska

 

 

 

IV. Gimnazjum- Chłopcy:

  1. Marcin Kruk

  2. Michał Wilk

  3. Mateusz Śpiewakowski

  4. Hubert Śpiewakowski

  5. Radosław Wołosiewicz

  6. Damian Rukat

  7. Lizuraj Łukasz

  8. Damian Zakrzewski

  9. Rafał Błędowski

  10. Robert Wierzbicki

  11. Marcin Rosiński

 

 

 

V. Dorośli- Mężczyźni:

  1. Marcin Raźniak

  2. Arkadiusz Rosiński

 

Zapraszamy na Bieg Jesieni 2008


BIEG JESIENI 2007

 

 

 

W ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega", 29 września 2007r. odbył sie Bieg Jesieni.

Organizatorem akcji był pan wójt J. Rostkowski i nauczyciele wychowania fizycznego z Zarąb Kościelnych.

W biegu wzięło udział 52 zawodników, w tym kilkunastoosobowa grupa  biegaczy z Małkinie wraz z trenerem panem Andrzejem Żach.

Trasa dla dzieci ze szkoły podstawowej i dziewcząt z gimnazjum była krótsza- 2,7 km.
Dorośli i chłopcy z gimnazjum przebiegli trasę dłuższą- ok. 4,5 km.

Oto zwycięzcy w poszczególnych grupach wiekowych:
Szkoła Podstawowa
Dziewczęta:

1. Paulina Boratyńska, 2. Klaudia Niemira, 3. Lidia Malinowska.
Chłopcy:

1.Rałał Maliszewski, 2. Karol Łukomski, 3. Krzysztof Wyszomirski- wszyscy z Małkini
4. Adrian Zakrzewski- Zaręby Kośc.
Gimnazjum- dziewczęta:

1. Sylwia Kaliś 2. Katarzyna Jankowska 3. Iwona Żach 4. Karolina Gaś 5. Marta Skłodowska
6. Anna Rybakiewicz 7. Paulina Kaliś 8. Milena Nienałtowska 9. Joanna Sarnowska
10. Karolina Zawistowska 11. Katarzyna Adamska
Gimnazjum- chłopcy:

1. Maciej Sadowski 2. Kamil Suszczyński 3. Jarosław Kempisty 4. Damian Rukat
5. Marcin Kruk 6. Damian Zakrzewski 7. Kamil Raźniak 8. Łukasz Tkacz
9. Andrzej Rytel 10. Radosław Wołosiewicz 11. Adam Niemira
12. Wojciech Suchodolski 13. Rafał Błędowski 14. Mateusz Przychodzień

Dorośli:

1. Piotr Piech 2. Łukasz Mikołajczyk 3. Rafał sadowski 4. Marcin Raźniak 5. Michał Sienicki
6. Andrzej Żach 7. Arkadiusz Rosiński 8. Roman Kordek


BIEG WIOSNY 2007

Z inicjatywy Pana Wójta, w sobotę 12.05.2007r. odbył się Bieg Wiosny. W biegu wzięło udział 46 zawodników.
Zawodnicy, to głównie uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Trasa biegu, jak na pierwszy raz nie była zbyt długa, bo miała ok. 3 km.

Pierwszy zawodnik, a był nim Marcin Kruk pokonał trasę w czasie ok. 9 minut.
Drugie miejsce zdobył Marcin Raźniak. (foto wyżej)

Dorosłych reprezentował  pan Arkadiusz Rosiński z Orła- 3 miejsce.

Szkoły ponadgimnazjalne reprezentował Kamil Kantorowski, który zajął 4 miejsce.

Najszybsza dziewczyną była Kasia Lendzioszek ze szkoły podstawowej.
Kolejne miejsca zdobyły: Paulina Kaliś i Iwona Żach.
W gimnazjum najszybszą dziewczyną była Ola Dąbkowska, następnie Kasia Jankowska i Martynka Kruk.
Mimo zmęczenia i tzw. kolki nikt nie wycofał się z biegu.

Na zdjęciu ostatni zawodnicy, którzy po 20 minutach biegu, pokonując zmęczenie ambitnie zdążają do mety.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale, a najlepszy gimnazjalista i gimnazjalistka puchar dyrektora szkoły.

Nad bezpieczeństwem zawodników biegnących po drodze publicznej czuwała Policja z Zarąb Kościelnych.

Zapraszamy za rok...